Jak hrát?

6. listopadu 2012 v 20:53 | Hybracid
Jak hrát?

Hraje se pomocí komentářů. Pokud jste tuto stránku navštívili dostatečně brzy, abyste se mohli přidat od samého počátku, stačí, když otevřete v menu položku Nábor členů. Zde podle vzorových komentářů začnete rozvíjet svou postavu. Později přidáme 'hrací časy', tedy dobu, kdy nejčastěji budeme on-line, takže kdyby vám hned každý neodpovídal, nevyšilujte.
Jestliže se chcete přidat do hry, ale hra už je rozběhnutá, obratťe se na nás v komentářích u tohoto článku, my vám následně založíme profil podle vašich instrukcí a zapojíme vaši postavu do příběhu.
Ještě se vrátím na začátek. Jak jsem už říkala, máte zde v menu různé místnosti a v jejich komentářích rozvíjíte příběh, prostě klasická RPG textovka. Tady máte příklad: Chcete například, aby si vaše postava promluvila s Kittem, což je ústřední postava. Otevřete tedy místnost Základna a objeví se popis místnosti a směrovka na Ubikace, tedy pokoje. Vy ovšem zůstanete v této hlavní místnosti a píšte do komentářů, jak vaše postava zapnula Meziplanetární komunikační systém, na obrazovce se objevil Kitten atd. Pokud někdo z nás bude online, budeme za Kitta reagovat, ale pokud se nebude nic dít, můžete se na chvíli ujmout jeho role. Jen prosím napište do kolonky jméno: Kitten-zástup
Díky! Pokud vám cokoliv není jasné, obraťte se na nás v komentáři tohoto článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama