Úvod do hry

7. listopadu 2012 v 14:20 | Hybracid
Příběh se odehrává na planetě Hybracid, kde žijí hybroidi (napůl lidé, napůl zvířata). Každý má pár prvků z nějakého zvířete. Příkladem je Kitten, pasivní článek týmu, který je napůl člověk a napůl kočka.

Historické mezníky

V roce 2013 byl vytvořen kryt, do nějž byly uložené veškeré genetické informace, jak lidí, tak zvířat. Lidé se totiž obávali svého zániku. Problém ovšem nastal, když se v krytu vytvořila červí díra, kterou veškeré genetické materiály propadly časoprostorem a dostaly se na planetu Hybracid. Rovněž se přesunuly daleko zpět v čase. Na oné planetě se začaly genetické informace navzájem mísit a evolucí se postupně vyvinuli hybroidi. Díky promíchávání DNA jsou to zčásti lidé a zčásti zvířata.
Lidé červí díru uzavřeli a začali do krytu ukládat nebezpečný odpad. Bohužel, díky porušenému pletivu časoprostoru vznikla na stejném místě další červí díra, kterou jaderný odpad unikal. Díky červí díře začal proudit do atmosféry Hybracidu. Místní vědci začali problém řešit a vyvinuli transformátory, které dokážou přeměnit hybroidy na lidi a zpět. Začali hledat nadané jedince, které by mohli vyslat na meziplanetární misi, aby našli onen kryt a opravili porušené pletivo časoprostoru. Uchazeči se mohou přihlásit do tzv. náboru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama